niedziela, 30 sierpnia 2009
Niestety wakacje nieubłaganie przechodzą w niebyt.Na pewno to odczuwacie mając w domu ucznia.Kiedy są mali z niecierpliwością , ciekawością oczekują rozpoczęcia szkoły ale kiedy są więksi o.... tu jest gorzej. Ale muszę powiedzieć ,że wakacje od szkoły dla rodzica są stanowczo za krótkie :O)
Dlatego zrobiłam sobie dzień przyjemności i uporządkowałam zdjęcia z wakacji. Czy i wy też pstrykacie setki zdjęć?Ile tego jest! Kiedyś ograniczał nas film na 24 lub36 zdjęć- a teraz : pstryk, pstryk!No to chwila wspomnień.
Miłego wieczoru!

3 komentarze:

alizee pisze...

Ja też pstrykam setki zdjęć :-)

Niestety wakacje się kończą, lato też powoli odchodzi... brrrrr już na samą myśl o jesieni przechodzą mi ciarki po grzbiecie.

Pozdrawiam ciepło

13ka pisze...

Mój uczeń idzie do szkoły pierwszy raz, więc zaabsorbowani jesteśmy wszyscy :)). Powiem szczerze że tegorocznymi wakacjami jestem nieco zmęczona, moje trwały w zasadzie od 20 maja i ciesze się że wpadam już w normalny rytm. Młody do szkoły, M do pracy a ja po trwającym czas jakiś kryzysie na rynku wracam z zapałem do swoich zajęć.

Zdjęć robimy mnóstwo x2 bo na dwa aparaty ;) niesamowite jest jak można robić TO SAMO ujęcie zupełnie inaczej ...pozdrawiam słonecznie

asia pisze...

Alzee dziękuję za odwiedziny!!!
13-tko dla Twojego ucznia- tylko wesołych dni w szkole życzę.
Pozdrawiam ciepło.
Asia