czwartek, 17 lutego 2011

Witajcie!
Dawno mnie nie było!Ale jestem, zaglądałam do Was i podglądałam.
Ogarnęła mnie ogólna niemoc i twórcza i towarzyska.Po tych wszystkich wpisach,kłótniach byłam trochę zniechęcona.Ale trudno i tacy ludzie muszą gdzieś żyć!!
Nic ciekawego nie wytworzyłam kilka rysuneczków,króliczek prawie świąteczny i to wszystko.A ponieważ jestem na urlopie posprzątałam trochę,piekłam i smażyłam!Na zdjęciu "ruskie naleśniki"!
I oczywiście przestawiałam , układałam, i planowałam.Lista jest baardzo długa!!!
Byle do wiosny!!!!

3 komentarze:

Mona pisze...

witaj ! Ruskie nalesniki ..a to z czym ?
Oj, jak jak dawno nalesnikow nie robiłam..fajny ten Twoj zajaczek i taki prosty..Własnie szukam jakiegos wzoru na zajaczka i nie moge się zdecydowac..
Kłotnie ? Nie wiem o czym piszesz...ale trzeba to ignorowac..gdzies tam przypadkowo widziałam krytykujący wpis..no ale cóz..najlepiej nie zwracać uwagi..nie dyskutowac..!! Bo to jak z tymi pseudogwiazdami ,,nieważne jak sie o nas mówi , aby mówiono ". Osoby bezczelnie krytykujące lubią jak się odpowiada na ich zaczepki..a milczenie i ignorowanie denerwuje..Będąc w sieci jesteśmy skazani na różną krytykę , podgladanie przez różne osoby i musimy byc na to przygotowani..Pozdrawiam i zapraszam do mnie..:)

aagaa pisze...

Naleśniki robiłam już w tym tygodniu dwa razy ale moje to takie zwyczajne, z dżemikiem..A ruskie to jakie to?
Buziaki

asia pisze...

Mona! Dziękuję za miłe słowa.Na szczęście te kłótnie nie dotyczyły mnie bezpośrednio.Ale miałam mieszane uczucia!Bo z jednej strony była racja w tym ,że oglądanie setnego króliczka i zachwycanie się nim po raz kolejny to przesada a z drugiej strony krytykowanie kogoś lub posądzanie o nieszczerość bo jest za szczęśliwy to zwykłe obrzydlistwo.I musiałam zweryfikować po co mi blog i świat blogowy:O)
Dobrze,że nie wszystkie takie jesteśmy!!!Jeszcze raz dzięki!!

Agusiu!Ruskie naleśniki to nic innego jak ruskie naleśniki!!Napisała co wiedziała:)))Farsz od pierogów ruskich wkłada się do placka naleśnikowego i podsmaża,żeby był chrupiący!Moi chłopcy bardzo je lubią!
Pozdrawiam serdecznie!
J:O)